تبلیغات
من واقعی یک دختر چادری - سبزی‌ها

من واقعی یک دختر چادری

عاشق سایه مخروطی شکلم شدم که هیچ نقصی بهش وارد نیست...

سبزی‌ها

بسم الله

تازگی‌ها فهمیدیم آن‌وری‌ها کلاً چندتا چیز بیشتر بلد نیستند!(دوست دارم از عبارت آن وری‌ها استفاده کنم، حالا یک نفر نیاید بگوید؛ شما آدم‌ها را سیاه و سفید می‌بینید و فلان و بهمان...)

با ریاست جدید جمهور و بعد از آن وزارتخانه‌ها و بعدتر دانشگاه‌ها، آن وری‌ها تصمیم گرفتند تک صدایی بسیج را از بین ببرند و صدایشان را به گوش عالم و آدم برسانند، ناگفته نماند که در همان مدت فضای به قول این دوستان بسته و تک صدای دانشگاه هم، ما هر جا پایمان را گذاشتیم، روی دم این دوستان بود و صدایشان در می‌آمد...

آن وریها یک عبارتی دارند، که هر بار در هر تریبون یکیشان از وسط جمع می‌گوید و همه می‌خندند و فکر می‌کنند بسیج را مسخره کرده‌اند، یکی از آن وسط‌ها داد می‌زند"بسیج تشکل نیست، تشکیلاته"!!

بعد هم همه هه هه هه ...

حالا باید بیایی بگویی مرد ناحسابی وقتی داری یک کاری در سطح کلان دانشگاه انجام می‌دهی، باید تشکیلاتی و سازمان دهی شده عمل کنی وگرنه می‌شوی مثل مجموعه ایکس شما در دانشگاه خودمان که با هر رفت و آمد مدیریتی درش را گِل می‌گیرند و بعد باید نسل بعدیشان که هیچی هم سرشان نمی‌شود، بدوند تا گِل‌ها را بزدایند و مجموعه‌شان را دوباره راه بیندازند...

یا مثلاً من نمی‌دانم این‌ها که می‌گویند ما فتنه گر نیستیم، چرا وقتی ما شعار "مرگ بر فتنه گر" می‌دهیم ناراحت می‌شوند، این‌ها که به قول خودشان اصلاً فتنه‌ای در کار نبوده!

یا این‌ها که مذهبی‌ترین شعار زندگیشان"حسین حسین...میر حسین" است، یا این که می‌گویند ما لشکر حسینیم و از این حرف‌ها...؟ چرا انقدر سبک زندگشیان در تعارض با امام حسین به نظر می‌رسد؟

(حالا دوباره یکی نیاید بگوید؛ شما بیخود قضاوت می‌کنید را جع به بچه‌های مردم، دیده‌ها و شنیده‌هایم برای قضاوت کافی‌ست، اصلاً وبلاگ خودم است، دوست دارم قضاوت کنم)!

دیروز یک مناظره‌ای بود در دانشگاه ما؛ مناظره جناب بذرپاش و شکوری راد...

آقای شکوری که کلاً فتنه را بردند زیر سؤال و گفتند موسوی و کروبی باید آزاد بشوند و ما جوانانشان را به کشتن دادیم و اصلاً کی گفته فتنه‌ای در کار بوده؟ در مجموع چیز خاصی نگفتند، چرا البته یک چیز بامزه دیگر هم گفتند، ایشان افاضه فرمودند که علی مطهری یک نماینده معتدل در مجلس است!!

جناب بذرپاش هم خوب بودند، از خیانت‌های آمریکاه گفتند، از داخلی‌های خائن، ازفلسفه 16 آذر...

کلاً خوب ود و خیلی خوش گذشت...

ولی این سبزی‌ها خیلی گستاخ شدند!

و شعار من:

سبز فقط سبز حسین

مرگ به سبز بی حسین


جلبک‌ها به بهشت نمی‌روند، نفهم‌ها هم همینطور......................................................................................................

پ.ن:البته وسط بحث که بودیم، یکهو دوستان آن‌وری شروع کردند به تشویق بنده و خیلی لطف داشتند، مدام می‌گفتند"موسوی پاینده باد، موسوی پاینده باد"

خیلی تعجب کردیم، این دوستان غالباً دل خوشی از ما ندارند. خلاصه که نفهمیدیم این‌ها با خودشان چند چندند؟

خیلی هم بد شد که فرصت نشد ابراز احساساتشان را پاسخ دهیم!!

 

در پناه حق...برچسب ها:جنبش سبز، دانشگاه علم و صنعت ایران، بذرپاش، شکوری راد،
[ دوشنبه 17 آذر 1393 ] [ 11:42 ق.ظ ] [ سادات موسوی ] [ نظرات() ]

نمایش نظرات 1 تا 30
مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه